top of page

1+0 Stüdyo Daire Tasarımları

Evinizde pazar sabahları kahvenizin tadını çıkardığınız ya da geç saatlere kadar elinizden bırakamadığınız o kitabı okuduğunuz bir alan isteyebilirsiniz. Her şeyden önce eviniz, size hitap eden bir tasarım ile geri çekilmeyi dört gözle beklediğiniz bir yer olmalıdır. Bu alanı en verimli nasıl kullanacağınızı, estetik, konfor ve fonksiyonelliği nasıl bir araya getireceğinize birlikte karar verelim.

Sizin için en uygun alanı oluşturmak için bizimle iş birliği yapın!

Render_5 - Photo.jpg

Tasarımlarımız ve Projelerimiz

Size özel çizilen 3D tasarımlar ve sürükleyici bir sanal tur ile yenileme hayallerinizi hayata geçirin.

Siz %100 mutlu olana kadar tasarımcınızla işbirliği yapın.

Mutfak Tasarımları

Kişisel ve samimi bir evin kalbi mutfak mahalinden geçer. Mutfak, iyi yemek ve sohbet üzerinden sosyalleşmek ve misafir ağırlamak için bir evin bütününü içine tek bir alan gibi kurgulamak gerekmektedir.

Mutfağınızın tarzı ve boyutu ne olursa olsun, her bir metrekarenin verimli kullanımı ve işlevselliği ön planda olmalıdır. Mutfakların sizi ve misafirlerinizi tekrar tekrar ağırlayan bir yer olması gerektiğini düşünüyoruz. İster ana yemek alanınız olan küçük bir köşeniz olsun, ister özel günler için ayrılmış büyük bir yemek odanız olsun mutfak tasarımında üzerinde çalıştığımız ortak nokta var; konfor, estetik ve ergonomi.

Hangi mutfak tasarım stilini seçerseniz seçin, mekanın sadece stilistik olarak göze hitap etmesi değil, aynı zamanda bizlerin özel ihtiyaçları için de çalışması çok önemlidir.

İç Mekanlar (7).jpg

Ofis ve Çalışma Alanı Tasarımları

Sakin ve odaklanmış bir ofis ya da enerji veren ve ilham veren bir çalışma alanı istiyorsanız, bu artık çok kolay!

Bir ofis tasarımı oluştururken göz önünde bulundurulması gereken birçok faktör vardır. Çalışma alanlarının en önemli dekorasyon kuralları iyi gün ışığı alması ve çalışma masası ve sandalyenizin ölçüsü vücudunuza uygun olmalıdır. Diğer taraftan günümüzde yaygınlaşan evden çalışma kavramı  ile çalışma köşelerimizi yeniden düzenlemeye ihtiyaç duyduk. Konu evden çalışma olunca dekorasyon stili kadar ergonomiye yanıt veren ihtiyaçların karşılanması oldukça önemlidir. Her gün bakmaktan bıkmayacağınız, ergonomik ve işlevsel çalışma alanına kavuşmak için bizimle iş birliği yapın!

İç Mekanlar (11).jpg

Restoran, Cafe Tasarımı

İyi tasarlanmış bir restoran-cafe, stil ve işlevin doğal bir karışımı olmalıdır. Tasarımımızda öncelikle stilinizi belirliyor ve renk, dekor ve aydınlatma ile mekanınızı öne çıkaracak tasarımlar sunuyoruz. Müşterilerinizi içine çeken hem dekoratif hem de işlevsel olan oturma elemanlarını beraber seçerek hareket alanınıza yer kalacak şekilde konumlandırılmasını yapıyoruz. Size ve hedeflediğiniz kitleye özel çalışarak mekanınızın ruhunu beraber oluşturabiliriz.

Bir işletme kitap raflarının okuma materyalleriyle dolu olduğu, müşterilerinin kahvenin ve sohbetin tadını çıkarabildiği, kendi evinde hissedeceği bir oda gibi olabilir. Siz veya müşterileriniz tüm bunları isteyebilir. Bu noktada en önemli nokta şu; daha çok modaya uygun bir işletme sahibi misiniz yoksa zamansız parçalara yatırım yapmak isteyen biri misiniz? Bu kararlar bütçeyi, renkleri, dekoru ve nihayetinde tasarım stilinizi anlamak için oldukça önemlidir.

İç Mekanlar (17).jpg

Dış Cephe Tasarımları

Coğrafi konumunuz ve ikliminiz, kat planlarınız ve temel mimari ilkeleri göz önüne alarak sizin için hazırlanacak 3D tasarım çizimleri ile tarzınızı dışarıya yansıtmak için bizimle iş birliği yapın!

İç Mekanlar (44).jpg